Головна | RSSЧетвер, 22.08.2019, 10.50.46

Рогівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Роги 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 198
Форма входу

Продовження


Хоменко Лілія Володимирівна —

І місце в районному змаганні з волейболу,

учасниця обласних змагань з волейболу,

ІІ місце в районних змаганнях з шашок,

І місце з шашок в районних змаганнях у командному заліку.


Джум Віталій Сергійович  

І місце в районних змаганнях з шашок в особистому заліку,

І місце в складі команди,

ІІІ місце з шашок в районному спортивному змаганні «Найспортивніше село».

Гергель Вікторія Вікторівна

І місце в районному змаганні з волейболу,

учасниця обласних змагань з волейболу.


Гергель Владислав Вікторович

активний учасник шкільного життя.


Зінчук Олександр Валентинович —

ІІ місце в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу в складі команди.


Бар’яцька Оксана Сергіївна

ІІ місце в районних змаганнях з чотирьохборства в складі команди.


Гергель Олександра Миколаївна

І місце в районному змаганні з волейболу,

учасниця обласних змагань з волейболу.


Кудрон Жанна Василівна

учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Кудрон Марія Василівна

учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Товстонос Максим Сергійович

учасник духового ансамблю,

переможець районного та учасник обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Товстонос Любов Сергіївна

активний учасник учнівської самодіяльності школи. 


Тарамбула Сергій Петрович

учасник духового ансамблю,

переможець районного та учасник обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Вертій Наталія Миколаївна

учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Галій Валерія Володимирівна —

учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Комісаренко Михайло Леонідович — учасник духового ансамблю,

переможець районного та учасник обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Ковбасюк Юлія Миколаївна

учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Юрченко Євгеній Олександрович

учасник духового ансамблю, 

переможець районного та учасник обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Мотрончик Юлія Вікторівна

учасниця вокального ансамблю «Школярочка», 

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Москаленко Любов Миколаївна

учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».


Слюсар Любов Василівна

активний учасник учнівської самодіяльності школи.

Далі


Пошук
Круг друзей
Наш час
Архів записів
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Маньківська ЗОШ №1

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz