Головна | RSSЧетвер, 14.11.2019, 20.56.41

Рогівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Роги 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 202
Форма входу

2009 - 2010 н.р.

 

Кучеренко Андрій Петрович — 
навчається на високий рівень знань, 
І місце з французької мови на районній олімпіаді та учасник обласної олімпіади,
ІІІ місце з географії,  
ІІ місце з української мови 
ІІ місце з інформатики на районних олімпіадах.

Шевченко Юлія Іванівна
навчається на високий рівень знань,
І місце з математики в районній олімпіаді та
ІІІ місце обласної олімпіади з математики,
ІІІ місце з української мови, біології, географії в районній олімпіаді.

Качуренко Вікторія Петрівна — 
навчається на високий рівень знань, 
 
І місце з біології на районній олімпіаді.
 

Качуренко Альона Петрівна
учасниця вокального ансамблю «Школярочка», 
переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка».

Майба Елла Григорівна — 
навчається на високий рівень знань 
третє місце в районному конкурсі з української мови ім. П. Яцика.

Балакалова Валерія Олександрівна
навчається на високий рівень знань.

Кучеренко Віктор Сергійович
І місце на районній олімпіаді з основ економіки,
ІІ місце з географії,
ІІ місце з фізики, 
учасник обласних олімпіад,
ІІ місце в районних змаганнях з шахів у складі команди.
 

Мруга Наталія Сергіївна
І місце на районній олімпіаді з біології, 
учасниця обласної олімпіади.
 
Лещенко Анастасія Вікторівна -
І місце з французької мови на районній олімпіаді, 
учасниця обласної олімпіади.


Глухова Анастасія Сергіївна —
ІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу в особистому заліку та в складі команди,
І місце в районному змаганні з волейболу, учасниця обласних змагань з волейболу,
ІІ місце в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу на дистанції 2000 метрів в особистому заліку та в складі команди.
Переможець конкурсу дитячої творчості "Палітра Данила Нарбута”

Бородієнко Аліна Вікторівна - 

І місце в районному змаганні з волейболу, учасниця обласних змагань з волейболу,
ІІ місце в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу на дистанції 1000 метрів в особистому заліку та в складі команди.

 

Шамрай Сергій Анатольович

учасник духового ансамблю,

переможець районного та учасник обласного конкурсу «Грайлива веселка»,

І місце з підтягування в районному спортивному змаганні «Найспортивніше село».


Космина Анатолій Валерійович -
І місце в районних змаганнях з настільного тенісу в особистому заліку, 
ІІ місце в складі команди.

Космина Оксана Валеріївна
І місце в районному змаганні з волейболу, учасниця обласних змагань з волейболу,
ІІ місце з дартсу в районному спортивному змаганні «Найспортивніше село».

Кравець Вадим Олександрович - 
ІІІ місце в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу на дистанції  1500 метрів.

Крініцина Альона Валеріївна

ІІ місце в районних змаганнях з чотирьохборства в складі команди.


Хоменко Ольга Сергіївна

ІІ місце в районних змаганнях з шахів в особистому заліку та  в складі команди.


Салієнко Юлія Вікторівна

учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,

переможець районного та учасниця обласного конкурсу «Грайлива веселка»,

І місце в районному змаганні з волейболу,

учасниця обласних змагань з волейболу.


Салієнко Вадим Вікторович — 

активний учасник шкільного життя.


Жупан Андрій Михайлович

ІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу в складі команди,

ІІ місце в районних змаганнях з чотирьохборства в складі команди.

Далі











Пошук
Круг друзей
Наш час
Архів записів
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Маньківська ЗОШ №1

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz