У викладанні історії важливою залишається роль навчального кабінету. Зосередження в кабінеті технічних засобів навчання, наочних посібників, дидактичних матеріалів, підручників, довідкової, художньої літератури дає змогу краще підготувати і провести урок, ефективно організувати самостійну роботу учнів.
Отже, для мене кабінет - це творча лабораторія, де зібрано все необхідне для проведення уроків, позакласних і факультативних занять, виховної роботи з учнями. А ще кабінет сприяє підвищенню моєї наукової і методичної кваліфікації.
При обладнанні кабінету історії України звертав увагу на такі моменти:
Експозиція кабінету створена на основі періодизації історії України
На двох стінах кабінету розміщено планшети Гетьмани України та Видатні діячі України, а також стенди Історичного клубу та Рідне село, який відображає певний період з історії краю. Такий підхід дає можливість учням усвідомити місце історії краю у контексті загальноісторичного розвитку.
Кабінет має у своєму розпорядженні: карти, атласи, схеми, таблиці, бібліотеку методичної і художньої літератури, слайди, художні та документальні фільми та інший дидактичний матеріал у відповідності до навчальних програм, матеріали періодики...
На сьогодні кабінет історії України - центр краєзнавства пошукової експедиції "Юний пошуківець", які працюють в рамках руху учнівської молоді "Моя земля - земля моїх батьків".
Його експозиція сприяює підготовці та проведенню уроків з певних тем навчальних програм, а також тем "Наш край..."
Відлуння війни.