Головна | RSSСубота, 25.05.2019, 21.07.46

Рогівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Роги 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 198
Форма входу

2010-2011 н.р.

 

Шевченко Юлія Іванівна

— навчається на високий рівень знань,

І місце з французької мови в районній олімпіаді, учасник ІІІ туру,  ІІІ місця з математики та економіки,учасник ІІІ туру,ІІІ місця з  фізики, російської мови, української мови та літератури. 
 Лещенко Анастасія Вікторівна
— навчається на високий рівень знань, ІІІ місце з французької мови та біології в інтернет-олімпіаді, ІІІ місце з російської мови на районній олімпіаді 
Качуренко Вікторія Петрівна
— навчається на високий рівень знань 
 Качуренко Альона Петрівна
— учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,
переможець районного та лауреат обласного конкурсу «Грайлива веселка». 
 Балакалова Валерія Олександрівна
— навчається на високий рівень знань,
переможець районного та обласного етапів конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. 
 Слюсар Любов Василівна
— навчається на високий рівень знань,
активний учасник учнівської самодіяльності школи. 
 Розізнана Анастасія Петрівна
— навчається на високий рівень знань. 
  Мальована Анюта Іванівна
— ІІІ місце з французької мови в інтернет-олімпіаді,
ІІІ місце з російської мови та фізики на районній олімпіаді,
учасник ІІІ туру з фізики
  Крутенко Руслан Віталійович
— ІІІ місце з фізики на районній олімпіаді.
 Жупан Андрій Михайлович
— ІІІ місце з французької мови в інтернет-олімпіаді,
ІІІ місце з трудового навчаня на районній олімпіаді. 
 Бар’яцька Оксана Сергіївна
— І місце з біології на районній олімпіаді, учасник ІІІ туру,
І місце у районних змаганнях з волейболу,
ІІІ місце в обласних змаганнях серед ДЮСШ. 
 Хоменко Лілія Володимирівна
— ІІІ місце з економіки на районній олімпіаді,
І місце в районному змаганні з волейболу,
І місце в обласних зональних змаганнях з волейболу,
ІІІ місце в обласних змаганнях  серед ДЮСШ,
V місце у фіналі області з волейболу,
ІІ місце в районних змаганнях з шашок. 
 Бородієнко Аліна Вікторівна
— І місце в районному змаганні з волейболу,
І місце в обласних зональних змаганнях з волейболу,
ІІІ місце в обласних змаганнях  серед ДЮСШ,
V місце у фіналі області з волейболу,
активна учасниця шкільного життя. 
 Гергель Олександра Миколаївна —
І місце в районному змаганні з волейболу,
І місце в обласних зональних змаганнях з волейболу,
ІІІ місце в обласних змаганнях  серед ДЮСШ,
V місце у фіналі області з волейболу. 
 Гергель Василина Миколаївна
— учасниця вокального ансамблю «Школярочка»,
переможець районного та лауреат обласного конкурсу «Грайлива веселка». 
 Тарамбула Наталія Василівна
— І місце в районному змаганні з волейболу,
І місце в обласних зональних змаганнях з волейболу,
ІІІ місце в обласних змаганнях  серед ДЮСШ,
V місце у фіналі області з волейболу,
І місце зі стрибків у довжину на районних змаганнях з легкої атлетики. 
 Космина Анатолій Валерійович
— ІІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу,
активний учасник шкільного життя. 
 Космина Оксана Валеріївна
- І місце в районному змаганні з волейболу,
І місце в обласних зональних змаганнях з волейболу,
ІІІ місце в обласних змаганнях  серед ДЮСШ,
V місце у фіналі області з волейболу,
учасниця районного конкурсу віршів про Велику Вітчизняну війну. 
 Гергель Вікторія Вікторівна
- І місце в районному змаганні з волейболу,
І місце в обласних зональних змаганнях з волейболу,
ІІІ місце в обласних змаганнях  серед ДЮСШ,
V місце у фіналі області з волейболу 
 Гергель Владислав Вікторович
- активний учасник шкільного життя 

Пошук
Круг друзей
Наш час
Архів записів
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Маньківська ЗОШ №1

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz