Педагогічний колектив працює над підвищенням своєї майстерності, вивчаючи передовий педагогічний досвід вчителів своєї школи, району, області. Вчителі знайомляться з новітніми технологіями і використовують їх у своїй роботі. Сучасні тенденції якісного оновлення нашого суспільства, яке проголосило особистість соціальною цінністю, висунули перед загальноосвітньою школою ряд нових завдань, вирішення яких неможливе без глибокого опанування сучасної теорії навчання, технологічного підходу в дидактиці.
Основні завдання педагогічного колективу:
- Підвищити якість педагогічної діяльності по формуванню в учнів основ знань, вихованню свідомості і самостійності, розвитку ініціативи і активності.
- Посилити виховну спрямованість уроків та позакласних заходів.
- Підвищити якість викладання суспільних дисциплін і точних наук, домогтися тісного зв'язку навчальної і позакласної діяльності учнів.
- Посилити індивідуальну роботу з батьками та учнями, які мають початковий рівень знань та схильні до правопорушень.
- Вчителям прагнути максимального засвоєння учнями нового матеріалу на уроці, виробленню навичок застосування знання у практичній діяльності.
- Посилити методичну роботу у школі.
- Зосередити основну увагу учителів на роботі з обдарованими дітьми.
- Вивчати передовий педагогічний досвід учителів району та області, застосовувати активні форми навчання, враховуючи можливості кожного учня.
- Домогтися позитивних результатів у вихованні свідомого відношення учнів до навчання.
- Продовжувати роботу по трудовому вихованню учнів, залучаючи їх до посильної роботи у школі та за її межами. Надавати шефську допомогу ветеранам війни та вдовам.
- Продовжити роботу серед учнів щодо ведення здорового способу життя. Залучити максимальну кількість учнів до занять фізичною культурою та занять в секціях та гуртках.
- Посилити роз'яснювальну та виховну роботу з батьками, а для цього кожному класоводу та класному керівнику проводити 1 раз в семестр батьківські збори, загальношкільних батьківських зборів провести 2 рази у рік.