Головна | RSSПонеділок, 19.08.2019, 13.50.05

Рогівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Роги 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 198
Форма входу
Головна » 2013 » Вересень » 19 » Учнівське самоврядування
16.32.54
Учнівське самоврядування



Вибори у нас були,

найкращих в учнівський уряд висували,

Доручення для кожного знайшли,

щоб дух командний і натхнення не зникали

Склад учнівського самоврядування

Рогівської ЗОШ І-ІІІст.

Шкільна президентсько-парламентська  держава

«Веселкові барви»

Президент – Каганюк Вікторія (9кл.),

прем'єр-міністр Качуренко Альона (8кл.)

 

Учнівський уряд:

Юрченко Валентина (5кл.)                                     

Юрченко Валентина (5кл.)

Космина Вікторія (6кл.)                                     

Нишпора Анастасія (6кл.)      

Cлободяник Маріанна (7кл.)                                 

Слюсар Любов (7кл.)     

Качуренко Альона (8кл.)                                     

Сивак Ангеліна (9кл.)  

Каганюк Вікторія (9кл.)                                     

Ковбасюк Юлія (11кл.)

Стратович Анна          (10кл.)

Ковінько Андрій         (11кл.)

 

Міністерство інформаційної політики                

Преснікова Ірина      (5кл.)                                          

Розізнана Анастасія  (6кл.)                                        

 Крутенко Інна            (7кл.)                                                                                      

Кучеренко Микола     (8кл.)                                      

Сивак Ангеліна            (9кл.)                                      

Біляєв Роман              (10кл.)                                     

Бабченко Олександ   (11кл.)                                    

 

Міністерство дисципліни і порядку

Ковтюшенко Іван   (5кл.)

Космина Вікторія  (6кл.)

Дума Вікторія        (7кл.)  

Галій Валерія          (8кл.)

Пономаренко Анна(9кл.)

Крутенко Руслан     (10кл.)

Гергель Василина   (11кл.)

 

Міністерство добрих справ                                       

Загін «МИЛОСЕРДЯ»                                                

Куриляк Руслана       (5кл.)                                      

Борейко Артем          (6кл.)                                      

Точиніна Неля           (7кл.)                                          

Калечян Марія           (8кл.)                                      

Дорошенко Юрій       (9кл.)                                     

Шерстобитова Вікторія(10кл.)                             

 Ковбасюк Юлія        (11кл.)                                                                                                

  

Загін «КНИГОЛЮБИ»

Гуцан Юлія             (5кл.)

Борейко Артем      (6кл.)

 Точиніна Неля           (7кл.) 

Пономаренко Альона(8кл.)

Дорошенко Юрій        (9кл.)

Крутенко Руслан          (10кл.

Слободяник Яна          (11кл.)

 

 

Міністерство освіти і науки                                   

Бондар Олександр  (5кл.)                                                

Хиля Олександр        (6кл.)                                      

Ременюк Дмитрій     (7кл.)                                           

Майба Елла                (8кл.)                                          

Каганюк Вікторія       (9кл.)                                                                                          

Черних Владислав   (10кл.)                                        

Хоменко Анатолій     (11кл.)                                     

 

Міністерство культури

Бевзюк Сергій   (5кл.)        

Керез Владислав (6кл.)

Копійко Олександр   (7кл.)   

Щербатюк Ангеліна (8кл.)   

Сивак Ангеліна         (9кл.)    

Черних Владислав    (10кл.)    

Прокопова Олександ    (11кл.)   

 

Міністерство охорони здоров'я

Загін «Олімпія»                                                        

Михайленко Майя (5кл.)                                        

Пачин Ярослав   (6кл.)                                            

Прокопов Євген (7кл.)                                           

Костенко Анастасія (8кл.)                                      

Гергель Таміла  (9кл.)                                             

Гергель Владислав (10кл.)                                     

Точинін Сергій        (11кл.)                                    

 

Загін «Гарт»

Ременюк Вадим (5кл.)

Михайленко Василь (6кл.)

Прокопов Євген  (7кл.)

Тарамбула Анастасія (8кл.)

Гергель Таміла (9кл.)

Салієнко Вадим (10кл.)

Слободяник Вадим    (11кл.)

 

 

Міністерство фінансів

Чорна Вікторія (5кл.)

Актавін Вадим  (6кл.)

Ковбасюк Олеся (7кл.)

Товстонос Любов (8кл.)

Гергель Таміла    (9кл.)

Стратович Анна  (10кл.)

Гергель Василина (11кл.)                                                   

 

Переглядів: 383 | Додав: Черепенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Круг друзей
Наш час
Архів записів
Календар
«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту

Відділ освіти Маньківської РДА
Маньківська ЗОШ №1

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz